בלוג יומי – 25.06.20

ביום חמישי נתקעתי עם הרכב, לבד, באמצע שום מקום. באמצע הנסיעה אני פשוט מתחיל לראות את מד החום של המנוע מטפס עד למעלה, אני ממשיך קצת לנסוע ומקווה שאולי זה יסתדר, אחרי שתי דקות נסיעה בכביש מהיר, מד החום פשוט הגיע עד סוף, נורה נדלקה.

באותו היום בדיוק חזרתי מיומיים של ״קומנדו״, יומיים רצופים של עבודה אצל דרור בבית על Vision Academy עם דניאל, דרור ומייקל, ואולי זה קצת סימבולי שבדיוק עכשיו נתקעתי לבד באמצע שום מקום. אולי זה אומר משהו?

אני מאמין שהכל בעולם מדויק, שום דבר לא קורה סתם. מאז שהתחילה מגיפת הקורונה רוב האנשים היו לבד בבית רוב הזמן, היה להם זמן לחשוב עם עצמם, לתכנן, לעשות חשבון נפש, לעצור שניה, או לפחות לחכמים שלא ביזבזו את כל הזמן שלהם ברביצה.

לנוח מידי פעם זה מדהים,  לא היה לי רגע אחד כזה בחודשים האחרונים, אני פשוט חיית עבודה. ברגע שכל זה התחיל התבטלה לי הרצאה וסדנה, הפסדתי קרוב ל-1000,000 ש״ח, פיטרו את אבא שלי מהעבודה, אחרי 20 שנה בענף המלונאות הוא נשאר בלי כלום, הלחץ היה מורגש, לא יכולתי להרשות לעצמי לשבת בבית, הייתי חייב לקחת אחריות על עצמי ועל המשפחה שלי, התחלתי ישר לעבוד על קורס דיגיטלי, שבועיים לא יצאתי מהבית, התחלתי למכור, ירד קצת הלחץ הכלכלי.

ואז דניאל מתקשר אליי: ״בוא, אני עובד על משהו חדש ואני רוצה שתהיה חלק״, אני יזם בנשמה, לא מפספס הזדמנויות, הנעתי את הרכב ונסעתי,  לקח לי כמה שעות להבין שמדובר בדבר הבא ופשוט התחלנו לעבוד כמו מטורפים, הקמנו 4 חברות, התחלנו לבנות אופרציה שלמה, התחלתי לנהל 5 אנשים, 7 פרויקטים, מעל 300,000 עוקבים בחשבונות שונים, פשוט מטורף.

עבדנו בכיף כמו שלא עבדתי בחיים שלי, אבל זה עדיין מאוד תובעני. ופתאום, אחרי חודשיים, אני תקוע עם הרכב, לבד, באמצע שום מקום, בערך שעתיים עמדתי בשולי הדרך וחיכיתי לחילוץ,  והבנתי, לפעמים פשוט צריך לעצור לרגע את המירוץ ולהנות מהרגעים היפים של החיים, אז לקחתי לי את הסופ״ש כדי להיות עם בת הזוג שלי, בלי הסחות דעת.

לחדש אנרגיות, להיטען, לקבל כוחות, להיות קצת בשקט. וחזרתי כמו חיה, צפו לעדכונים 🙂 

רוצים לקבל שיעור מיוחד "8 חוקי הברזל למסחר" מדרור דוד? מלאו עכשיו את הפרטים ותקבלו אותו ישירות למייל.

שם מלא
כתובת אימייל
טלפון

יצירת קשר

  • דברו איתנו
    055-270-4357‬‏
  • בקרו אותנו
    אבן יהודה
  • שלחו לנו מייל
    office@vagroup.co.il

מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם האפשרי

כל הזכויות שמורות  VA Group© – תקנון האתר // בניית אתרים Vivir Studio

דילוג לתוכן