בלוג יומי – 22.06.20

רשתות חברתיות ומנהיגות רוב האנשים חושבים שכדי להצליח לצבור קהל ברשתות החברתיות צריך להיות חתיך עם פוסטים יפים ומעוצבים ועמוד מושך, אם אתם שואלים אותי מה צריך לעשות כדי לצבור קהל ברשתות (במידה ואתם אנונימיים כיום) זה להיות מנהיג, וזו תובנה שנפלה לי רק לא מזמן, כי האמת היא שיש לא מעט אנשים שיודעים לעצב פוסטים יפים ולרשום משפטים נחמדים, יש לא מעט אנשים שיודעים להצטלם יפה, זה אולי מה שאתם צריכים לעשות אם השאיפה שלכם היא להיות דוגמנים ולהשיג איזה ספונסר, אבל אם זה לא המצב אם חייבים להיות מנהיגים כדי לגדול, ומה זה אומר להיות מנהיג?

להיות מנהיג זה אומר להיות מספיק אמיץ כדי ללכת נגד הזרם, להיות מנהיג זה אומר לעשות דברים שאנשים אחרים לא עושים,להיות מנהיג זה אומר להיות מספיק יצירתי כדי להמציא את עצמך כל פעם מחדש, להיות מנהיג זה אומר להיות מוכן לגעת בכאב שלך ולהראות גם את הצדדים ״החלשים״ שלך, להיות מנהיג זה אומר לחשוב על הקהילה שלך ולדאוג להם, להיות מנהיג זה להוביל מתוך דוגמה אישית.

לא מזמן קראתי ספר על המנהיגים הכי גדולים בהיסטורייה, מסופר שם על משה, בודהה, אלכסנדר הגדול, יוליוס קיסר, ג׳ינג׳יס חאן, ג׳ורג וושינגטון, נפוליאון, אברהם לינקולן, דוד בן גוריון, ווינסטון צ׳רצ׳יל, מוחמד עלי, רונלד רייגן, מנחם בגין ועוד המון מנהיגים דגולים, ולמה אני מספר לכם את זה בהקשר הזה?

כי מבחינתי אין הבדל בין מנהיג פוליטי, מדיני, או צבאי, לבין מישהו שיוצר תוכן ברשת, ההבדל היחיד הוא כמות האנשים עליהם הוא משפיע. אם אתם רוצים להצליח לצבור קהילה אתם חייבים להתחיל לחשוב כמו מנהיגים, מהספר המרתק הזה למדתי שיש כמה דברים משותפים לכל אותם מנהיגים שנכנסו לספרי ההיסטוריה: הם היו אמיצים, הם היו פורצים גבולות, לא היה אכפת להם מה חושבים עליהם, הם אף פעם לא זכו להכרה והוקרה בתחילת הדרך וחלקם אפילו נחשבו ״משוגעים״ והם תמיד הטילו ספק בקיים. וזה המיינדסט שאני מאמין שצריך לסגל כדי לבנות קהילה באמת חזקה, זה לא משנה באיזה תחום.

רוצים לקבל שיעור מיוחד "8 חוקי הברזל למסחר" מדרור דוד? מלאו עכשיו את הפרטים ותקבלו אותו ישירות למייל.

שם מלא
כתובת אימייל
טלפון

יצירת קשר

  • דברו איתנו
    055-270-4357‬‏
  • בקרו אותנו
    אבן יהודה
  • שלחו לנו מייל
    office@vagroup.co.il

מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם האפשרי

כל הזכויות שמורות  VA Group© – תקנון האתר // בניית אתרים Vivir Studio

דילוג לתוכן