בלוג יומי – 12.06.20

יום חמישי שמרגיש קצת יום ראשון, מחר שוב שישי, שוב מנוחה, שוב בילבול.  קמתי בבוקר ושכחתי איזה יום היום, אני חושב שזה מאוד סימבולי, 90% מהאנשים בעולם לא יודעים איזה יום היום והאמת, גם לא נראה לי שזה מעניין אותם,  רוב האנשים נמצאים בחרדות, דיכאון, בדידות, עצב, חוסר וודאות, והכי גרוע – רובם בכלל לא מודעים לזה.

אני ראיתי את זה במשפחה שלי, אצל האנשים שקרובים אליי, רוב האנשים פשוט איבדו בוקר אחד כל פיסת יציבות שהייתה להם בחיים והם פשוט לא מוכנים להכיל את זה. רוב האנשים מנסים להסביר את המצב בדרכים שונות ומגוונות, רק לא להסתכל למציאות בעיניים. חלקם מתנחמים בתקוות השווא שביבי וטראמפ מאכילים את כל העולם והמדינה, בטוחים שעוד רגע הכל יגמר והשוק יחזור לעבודה, חלקם מתנחמים בזה שתכף המשיח מגיע, חלקם מתנחמים בזה שזאת קונספירציה, חלקם בביטוח הלאומי, רק לא להסתכל למציאות בעיניים, רק לא להשלים עם המצב, רק לא לקחת אחריות, רק לא להכניס את השליטה פנימה. וזה דפוס.

הקורונה רק העצימה את הדפוס הזה, רוב האנשים חיים ככה את החיים שלהם, הם לא לוקחים אחריות, הם לא מנסים לייצר שינוי, הם מחכים למשהו שיגיע, לשינוי שיגיע, לאישורים חיצוניים, הם לא מבינים שהכדור בידיים שלהם. עובדה שיש אנשים שפורחים עכשיו בזמן שכולם נגמרים.

בואו נפסיק לחרטט, לא משנה כמה זמן זה לקח לכם, לא משנה כבר זמן לא עשיתם כלום, זה כמו אימון בחדר כושר, כבר חודש לא אימנתם את המוח שלכם, האימון הראשון יהיה קשה, וגם השני, וגם השלישי, אבל בסוף תשיגו את המטרה.

תמקדו את השליטה על החיים שלכם פנימה, קחו אחריות, תרשמו לעצמכם איזה מטרה הכי חשוב לכם לקדם ופשוט תפרקו את זה ותבינו מה הפעולות שאתם צריכים לעשות כדי להשיג את המטרה, איזה אנשים אתם צריכים איתכם, איזה בן אדם אתם צריכים להיות. תעשו את זה. אני אוהב אתכם. בהצלחה.

רוצים לקבל שיעור מיוחד "8 חוקי הברזל למסחר" מדרור דוד? מלאו עכשיו את הפרטים ותקבלו אותו ישירות למייל.

שם מלא
כתובת אימייל
טלפון

יצירת קשר

  • דברו איתנו
    055-270-4357‬‏
  • בקרו אותנו
    אבן יהודה
  • שלחו לנו מייל
    office@vagroup.co.il

מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם האפשרי

כל הזכויות שמורות  VA Group© – תקנון האתר // בניית אתרים Vivir Studio

דילוג לתוכן