בלוג יומי – 08.06.20

כשאתם נותנים ערך אמיתי הכל כבר מגיע לבד, אני מכיר אנשים שמפחדים לתת, לעשות, לעבוד ולא לקבל בחזרה, מפחדים לצאת פראיירים, מפחדים לא לקבל את התגמול שלהם, אבל אני אגיד לך תכלס? זה תמיד משתלם, פשוט צריך להיות מספיק מודע כדי להבין את זה, כל דבר שעשיתי בחיים שלי תמיד נתתי יותר, כשהייתי חייל רגיל רציתי להיות מפקד, כשעבדתי בטוח טבח במהלך השירות והרווחתי 29 ש״ח לשעה נתתי עבודה של 100 ש״ח לשעה, שלקוח משלם לי כסף אני נותן לו פי 2 יותר ממה שהוא ציפה לקבל, ביחס, בגישה, בתוכן, בערך ובתוצאה, לא משנה איך.

והגישה הזאת תמיד השתלמה לי, תמיד. ולהגיד לכם שלא הרגשתי פראייר? הרגשתי, אבל אני תמיד מסתכל קדימה, הדוגמה הכי טובה ואקטואלית שאני יכול לתת היא מה שקרה לי עם דניאל טאובה, אני ודניאל נפגשנו בסדנה של עמידה מול קהל בים המלח, סדנה אינטנסיבית מאוד של 4 ימים, אני הכרתי את דניאל בתור הבחור מהפייסבוק שכתב ספר ומדבר על אורגיות, הייתה לי עליו דעה מאוד מסוימת וכשישבנו ודיברנו כל הלילה ראיתי בו משהו, ידעתי ששווה להצמד אליו, לא ידעתי למה, אבל האנרגיה התחברה.

התחלתי לעזור לדניאל במה שאני יכול, נתתי לו ערך, עזרתי לו בהרצאות שלו, עזרתי לו בסדנאות שלו ובאמת לא ציפיתי לשום דבר בחזרה, פשוט ראיתי בו חבר שאני יכול להגדיל והוא יגדיל אותי בחזרה. לאט לאט דניאל התחיל לקנות ממני עריכת סירטונים בתשלום די סביר, ושוב גם כאן – נתתי לו תוצר ששווה פי 2 מהמחיר שהוא שילם, תמיד, וזה השתלם לי, כי ברגע שדניאל קיבל את ההזדמנות של החיים שלו אני הייתי האדם הראשון שהוא חשב עליו, כי הוא יודע שאני נותן יותר, אז אמנם כשעזרתי לו בהרצאה בלי לקבל שום תגמול היו אנשים שחשבו שאני פראייר, אולי אפילו אני חשבתי, אבל אמרתי לכם – אי אפשר לתת בלי לקבל בסוף חזרה, זאת רק דוגמה אחת, החיים הוכיחו לי את זה פעם אחר פעם.

היום אנחנו שותפים בויז׳ן אקדמי ושותפים לחזון המשותף שלנו שאתם רואים נרקם לנגד עינכם, ואין לי ספק שזה רק קצה הקרחון, תמשיכו לעקוב, יהיה מעניין.

רוצים לקבל שיעור מיוחד "8 חוקי הברזל למסחר" מדרור דוד? מלאו עכשיו את הפרטים ותקבלו אותו ישירות למייל.

שם מלא
כתובת אימייל
טלפון

יצירת קשר

  • דברו איתנו
    055-270-4357‬‏
  • בקרו אותנו
    אבן יהודה
  • שלחו לנו מייל
    office@vagroup.co.il

מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם האפשרי

כל הזכויות שמורות  VA Group© – תקנון האתר // בניית אתרים Vivir Studio

דילוג לתוכן