בלוג יומי – 05.06.20

כמה כוח יש בצוות, זה פשוט בלתי נתפס. כל החיים שלי חלמתי להיות יזם מצליח, אבל משום מה אף פעם לא הייתה לי בראש תמונה של אנשים מסביבי, תמיד ראיתי את עצמי לבד בפסגה, לא רציתי לחלוק את ההצלחה, הכסף והתהילה עם אף אחד.

אולי זה בגלל שכל החיים הרגשתי שאני צריך לדאוג לעצמי ושאם אני לא אעשה את זה אף אחד לא יעשה את זה בשבילי, בגלל שאמא שלי נפטרה שהייתי ממש צעיר תמיד הרגשתי שאני צריך לקחת אחריות, להיות בוגר, לא להראות חולשה ופגיעות ולא להפתח לאנשים אחרים, כנראה זאת הסיבה שתמיד עשיתי דברים לבד.

הגישה הזאת של להיות זאב בודד פגעה בי בהמון מקומות, בקשרים שרציתי לפתח עם אנשים, בזוגיות שלי, בעסקים ובכלל בעומס הנפשי ששמתי על הגב שלי כל החיים, פחדתי להיות בשותפיות, תמיד הרחקתי ממני אנשים, לא נפתחתי עד הסוף בזוגיות שלי ואף פעם לא הייתי באמת מאה אחוז אותנטי עם מי שאני החוצה.

אבל בשנים האחרונות ככל שאני מתבגר יותר ויותר אני פשוט מבין כמה בכל תחום בחיים, לא משנה אם זה עסקים, זוגיות או כל דבר אחר, אי אפשר לעשות שום דבר לבד. אני מסתכל לאחור ופשוט קולט שהדברים הכי טובים בחיים שלי הגיעו משיתופי פעולה, ברגע שנפתחתי יותר בזוגיות שלי היא השתפרה בצורה מטורפת, החיים שלי השתנו מקצה לקצה כשהתחלתי לייצר קשרים חברתיים עם אנשים שאני רוצה להיות בחברתם, התחלתי להרוויח הרבה יותר כסף ברגע שהתחלתי לייצר שת״פים של WIN-WIN בעסק, והכי חשוב – התחלתי להנות.

אין דבר יותר כיף, מרגיע ומשחרר מאשר לדעת שיש אנשים נוספים שרוצים להשיג את אותו החזון ורצים איתך יחד לעבר המטרות, אנשים שיכולים להשלים אותך בנקודות החלשות ואתה אותם, לא משנה אם המטרה היא עסק של 100 מיליון ש״ח בשנה או זוגיות טובה ומאושרת, העיקרון זהה. ולמה אני מספר את כל זה? 

בשנה האחרונה ביצעתי התקדמות מטורפת בעסק שלי, מעוסק פטור שעדיין עובד כשכיר ועושה הכנסה נוספת של 2,000 ש״ח בחודש לעסק שצפוי להגיע השנה למחזור של מעל רבע מיליון שקל, התקדמות לא רעה. אבל אפילו שהתקדמתי בצורה כזאת מהירה, עדיין הרגשתי שמשהו חסר. חיפשתי את הדבר הבא שיעזור לי לייצר את הפריצה הגדולה שחיכיתי לה, ובעוד המחשבה עוד בראש שלי אך אין לי פיתרון ממשי, קיבלתי שיחת טלפון מחברי דניאל טאובה, הצעה עסקית שלא יכלתי לסרב לה, הזדמנות של פעם בחיים להקים שותפות מטורפת שתרים את כל הצלעות שלה לגבהים שלא נראו פה בישראל.

תוך חודש הדבר הזה כבר התחיל לתפוס צורה ולהכניס כסף ואין לי ספק שזאת רק ההתחלה. תזכרו את השם Vision Academy כי אתם הולכים לשמוע אותו הרבה, ואם יהיה לכם מספיק מזל אולי אפילו להיות חלק, תשארו מעודכנים 🙂

רוצים לקבל שיעור מיוחד "8 חוקי הברזל למסחר" מדרור דוד? מלאו עכשיו את הפרטים ותקבלו אותו ישירות למייל.

שם מלא
כתובת אימייל
טלפון

יצירת קשר

  • דברו איתנו
    055-270-4357‬‏
  • בקרו אותנו
    אבן יהודה
  • שלחו לנו מייל
    office@vagroup.co.il

מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם האפשרי

כל הזכויות שמורות  VA Group© – תקנון האתר // בניית אתרים Vivir Studio

דילוג לתוכן