בלוג יומי – 04.06.20

בימים האחרונים אני קם עם אנרגיה מטורפת אחרי שהייתה לי תקופה קצרה של נפילת מתח קטנה של שבעו בערך קצת אחרי שהתחיל משבר הקורונה, בחודש האחרון אני באנרגיות שיא, אני קם יותר מוקדם, אני עובד יותר במרץ, אני משקיע יותר בעצמי ובקרובים אליי ואני עושה יותר כסף, אז ישבתי וחשבתי עם עצמי אתמול בלילה למה כל זה קורה? למה אותו בן אדם יכול יום אחד להיות מבואס ועצוב ויום אחר על גג העולם?והבנתי… הבנתי שהדבר שגורם לאנשים להתנהג אחרת, לקום כמו אריות, עם אנרגיה ולכבוש את העולם זה מטרה, מטרה חזקה, אמיצה ומרגשת,  מטרה ששווה לקום בשבילה בבוקר,  מטרה מרגשת באמת! תמיד התקופות שהרגשתי בהן הכי טוב והייתי הכי פרודוקטיבי זה שהייתה לי מטרה מסוימת  היה לי חזון מסוים מול העיניים וידעתי שאני הולך לעשות הכל כדי להשיג אותו.

וזה לא באמת משנה מה המטרה, הרי מובן וברור שככל שאנחנו גדלים ומתבגרים ומצליחים יותר, המטרות שלנו גדלות בהתאם,  פעם המטרה שחיכיתי לה הייתה להשיג 10,000 עוקבים, אחר כך זה היה להרוויח 10,000 ש״ח כעצמאי, אחר כך זה היה למלא כנס של 500 אנשים, אחר כך זה היה להשיג שיתופי פעולה מסוימים, פעם זה היה לקנות רכב חדש שרציתי מאוד ולפעמים המטרה היא סתם איזה חופשה רומנטית ושקטה עם בת הזוג אחרי תקופה מעייפת בעבודה.

המטרה היא חסרת משמעות, כל אחד וקנה המידה שלו יבחר מה המטרה שתתאים לו, המטרה האמיתית היא שתהיה לנו מטרה. ומה שחשוב, זה שזה לא תהיה סתם מטרה, שיהיה משהו ששווה לקום בשבילו בבוקר, משהו שאתם חושבים על להשיג והבטן קצת מתכווצת כי אתם לא בטוחים אם תצליח או לא, משהו שנראה לכם קצת גדול עליכם, משהו שרק לדבר עליו עם אנשים אחרים זה קצת מפחיד, רק ככה תוכלו באמת להעלות את הסטנדרטים שלכם כבני אדם ולהתפתח באמת.

ואחרי שהצבתם את המטרה, אתם חייבים לשרוף את הספינות, אתם צריכים להיות במיינדסט של קילרים, אני יודע שאם הצבתי לעצמי מטרה מסוימת או אם אני צועד לעבר הגשמת חזון מסוים,  אין מצב שאני מוותר לעצמי, אין מצב שאני לא עושה הכל ואין מצב שאני לא נותן את ה-100% שלי. אני פשוט לא יכול לחיות עם המחשבה שפספסתי הזדמנות.

רוצים לקבל שיעור מיוחד "8 חוקי הברזל למסחר" מדרור דוד? מלאו עכשיו את הפרטים ותקבלו אותו ישירות למייל.

שם מלא
כתובת אימייל
טלפון

יצירת קשר

  • דברו איתנו
    055-270-4357‬‏
  • בקרו אותנו
    אבן יהודה
  • שלחו לנו מייל
    office@vagroup.co.il

מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם האפשרי

כל הזכויות שמורות  VA Group© – תקנון האתר // בניית אתרים Vivir Studio

דילוג לתוכן