בלוג יומי – 09.07.20

“אין דבר כזה עסק יציב,” לפני חודש חבר טוב שלי, שעשה כמה אקזיטים קטנים אמר לי, “זה הכל אשלייה, תזרים גבוה, עובדים, משרדים, הכל יכול להיגמר ברגע. אז אתה בונה את העסק וכל הזמן מוודא שהוא רווחי, כל הזמן דוחף אותו למעלה עד שיגמר החגיגה או עד שהשוק ישתנה, אבל כל בעלי העסקים שרודפים אחרי יציבות יכשלו.”

האופטימיות שקמתם איתה בבוקר תהנו ממנה, אבל תפנימו עמוק, שזה הזמן לגדול. עכשיו שכולם באופוריה ונהנים, זה הזמן שלכם להתפתח ולעקוף את כולם בסיבוב. בדיוק כמו הסרטון שהעלתי אתמול, רוב האנשים זורמים עם התנועה של העולם. העולם בהסגר הם בהסגר, העולם נפתח הם נהנים רגע מהפתיחות, אבל יש כאלה שמצליחים לחזות את העתיד ולשים סיכוי סיכון לכל דבר… וגדלים.

האמת שזה יותר פשוט ממה שאתם חושבים, יש לי את הנוסחה הבדוקה והמוכחת להצלחה, היא לא קלה, היא לא פשוטה, ובטח בטח לא כל אחד יכול ללכת בה, אבל, אם תרצו אני מראה לכם כרגע את הדרך.

הדרך להצלחה היא תודעה ומודעות גבוהה. אני אסביר, תחשבו שאתם חיים בתוך הראש שלכם, ויש שכבות של ערפל שמונעות מכם לראות את המציאות, המון שכבות, ככל שתצליחו לפזר כמה שיותר שכבות, אתם תראו את המציאות ממקום יותר ברור. ואז שזה יקרה, גם ההזדמנויות שמגיעות אליכם אתם תבינו אותם, וגם האנשים ברמה גבוהה של מודעות ימשכו אליכם, כי אתם דומים, וככה תצרו צוות.

הגדלת המודעות זאת אבן היסוד בעולם האימון, והדרך היחידה לעשות את זה היא בחיזוק החוסן הנפשי שלכם. לקחת דף ועט, לכתוב על היום שלכם, על הפחדים, על הילדות, ללכת למראה ולדבר עם עצמכם כמו שמייקל מלמד בקורס החדש שלנו. תרימו את התודעה, תהיו יותר מודעים לסביבה וכל השאר יגיע כמו קסם. אבל זה רק עבור מי שמוכן להתאמץ.

רוצים לקבל שיעור מיוחד "8 חוקי הברזל למסחר" מדרור דוד? מלאו עכשיו את הפרטים ותקבלו אותו ישירות למייל.

שם מלא
כתובת אימייל
טלפון

יצירת קשר

  • דברו איתנו
    055-270-4357‬‏
  • בקרו אותנו
    אבן יהודה
  • שלחו לנו מייל
    office@vagroup.co.il

מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם האפשרי

כל הזכויות שמורות  VA Group© – תקנון האתר // בניית אתרים Vivir Studio

דילוג לתוכן