בלוג יומי – 07.07.20

קבלה מצ’וקמקת מבית המרקחת מצאתי באוטו, על הקבלה היה מחיר אפס, ככה זה כשהביטוח והמדינה ממנת את משככי הכאבים. המשכתי בנסיעה לכיוון עוד יום עבודה, והתחלתי לחשוב על מה אני הולך לכתוב לבלוג היומי, ולא הצלחתי למצוא מילים.

החיים מתקדמים מהר, וכמו עננה גדולה מעל הראש תזכורות קטנות של החיים. באותה נשימה הלב נבנה ונשבר, מישהו שהיה חבר טוב שלי וכיום כבר לא שלח בריון לאיים עלי, ואני ממשיך לנסוע על הכביש לקדימה, עוד יום עבודה, למרות הכל נוע תנוע.

החוזק הנפשי שלי להתמודד עם כל חרא שמגיע הוא מרכז ומקור ההצלחה, פעם דרור אמר לי, תחשוב שמשגרים לכיוונך כדורי בייסבול ותוך כדי באוויר הכדור פשוט מתמוסס ונעלם, נטו מכוח המחשבה שלך. האם הייתם רוצים כוח כזה? תנו לי להסביר לכם מפי הספר כוחו של המודע את העניין הזה.

יש שני מצבים שמתארים את הכדורי בייסבול שנזרקים לכיוונך, חוסר מודעות רגיל וחוסר מודעות עמוק. חוסר מודעות רגיל זה סוג של סבל שנמשך לך ביום יום, אתם הולכים וחרא לכם, אבל לא נורא, החיים ממשיכים, אתם מספיק מודעים כדי להתאמן על הנפש. חוסר מודעות עמוק מדבר על מצב שאתם נופלים לבור ואי אפשר לצאת ממנו, כדורי בייסבול נזרקים עליכם מכל כיוון ואתם יכולים רק לשים ידיים על הראש ולחכות שיעבור.

כשאתם בסטייט של חוסר מודעות עמוק, אין מה לעשות, פשוט אין, אולי רק להכות בראש שלכם של איך הגעתם למצב הזה. אבל ביום יום, כשהחיים זורמים, ואתם נמצאים בחוסר מודעות רגיל, זה בדיוק הזמן להרים את התודעה, לעבוד חזק על היכולת הנפשית שלכם לפורר כדורי בייסבול שנזרקים לכיוונכם.

ובשביל זה לא צריך כלום, לא כסף, לא חברים, לא משפחה, לא בריאות, רק את הרצון לכאוב, רק את הרצון להסתכל עמוק לתוך המראה ולהתמודד עם מה שאתם רואים. זה בידיים שלכם.

נכון זאת תקופה מאוד מרגשת עבורי אבל באותה נשימה מאוד לא קלה, אבל האתגר הנפשי שאני עובר לא עוצר את החוזק הנפשי שלי להמשיך קדימה. והכדור במגרש שלכם, אתם מחליטים כמה להתמסכן, אתם מחליטים איך החיים שלכם יראו. גם אם עברתם מוות של אדם קרוב, פציעה, הטרדה, מחלה קשה, הנסיבות של החיים לא חייבות להחליט על איך תחיו אותם. תחזקו את מי שאתם, כל השאר כבר יבוא לבד אני מבטיח.

רוצים לקבל שיעור מיוחד "8 חוקי הברזל למסחר" מדרור דוד? מלאו עכשיו את הפרטים ותקבלו אותו ישירות למייל.

שם מלא
כתובת אימייל
טלפון

יצירת קשר

  • דברו איתנו
    055-270-4357‬‏
  • בקרו אותנו
    אבן יהודה
  • שלחו לנו מייל
    office@vagroup.co.il

מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם האפשרי

כל הזכויות שמורות  VA Group© – תקנון האתר // בניית אתרים Vivir Studio

דילוג לתוכן