בלוג יומי – 30.06.20

טראמפ כבר מבין שאת הבחירות הוא לא מנצח. אתמול אחרי 3 ימים שלא הופיע בתקשורת, הוא והעיתונאים הגיעו במצב רוח קרבי אחושרמוטה. הכפפות היו למטה, הורידים יצאו, וטראמפ רק נותן בראש לתקשורת ומדבר כמה הוא הנשיא הכי טוב בעולם ואיך כולם לפניו לא דגדגו את הקרסולים שלו, כמו ילד קטן נשבע לכם. וזאת המלחמה עבורו, טראמפ מפמפם את השוק בהבטחות על פתיחת ארה”ב מההסגר והקורונה לאט לאט מתקמדת, ומישהו ישבר קודם, או השוק או הקורונה.

אני מדען נתונים, אין לי תחזיות של מגדת עתידות, רק הסתברויות וסטטיסטיקות ממה שלדעתי הסיכוי הסביר ביותר שיקרה. ואם אתם שואלים אותי, עוד חודשיים בערך, אמצע יוני, אחרי שיחזרו קצת לשגרה, הקורונה הולכת לפרוץ שוב ויותר חזק. רק שהפעם כל הרזרבות של האזרחים ושל המדינה יגמרו, ואז באמת יהיה בלאגן. שכירות, אוכל, ביטחון, קשה מאוד לחזות את גודל הפגיעה שתהיה על כלל אזרחי העולם.

עכשיו את ואתה שקוראים את המילים שאני כותב, אני מבין שזה מלחיץ ומפחיד, באמת, אבל כמו לפני חודש שצעקתי שמשהו קורה ומי שהקשיב עשה קצת כסף, עכשיו אותו הדבר, אני לא בא להפחיד אתכם אני מנסה להרים לכם את התודעה. זה הזמן שלכם להיות יזמים ולחשוב על פתרונות יוצאי דופן, לצאת מאזור הנוחות, אתם עם הגב לקיר אם לא הבנתם.

צניעות, זאת המילה, להוריד מהאגו ומכל התדמית שבניתם לעצמכם במשך כל השנים האחרונות, להוריד ולחפש את ההזדמנות הבאה. יש לי ידידות דוגמניות שחושבות ללכת לעבוד במשלוחים, בסוף כולם רוצים לשרוד. כמה שיותר מהר תפנימו את זה, ככה הסיכוי שלכם להיות במקום הרבה יותר טוב עוד חודשיים גדל.

יש לכם חודשיים, לצבור כסף, לחזק את המערכת החיסונית, לבנות נכסים דיגטלים, ולמצוא את האנשים שהכי אוהבים אתכם ולהשאיר אותם קרובים. תקופה לא נעימה מגיעה, אל תתנו לאגו לעוור אתכם, זה בידיים שלכם, אוהב המון, אני פה עבורכם.

רוצים לקבל שיעור מיוחד "8 חוקי הברזל למסחר" מדרור דוד? מלאו עכשיו את הפרטים ותקבלו אותו ישירות למייל.

שם מלא
כתובת אימייל
טלפון

יצירת קשר

  • דברו איתנו
    055-270-4357‬‏
  • בקרו אותנו
    אבן יהודה
  • שלחו לנו מייל
    office@vagroup.co.il

מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם האפשרי

כל הזכויות שמורות  VA Group© – תקנון האתר // בניית אתרים Vivir Studio

דילוג לתוכן