בלוג יומי – 29.06.20

סקס, אולי נקודת החולשה הגדולה ביותר במין האנושי, עבור זה אנחנו בסופו של דבר נשבור את הסגר, נפיץ את הווירוס, שם זה גדול עלינו. יש לי עין טובה לדברים האלה, התחלתי לראות את הסטורים מקבלים צבע חדש, קצת יותר חשוף, קצת יותר מיני, בתת מודע או במודע הן כבר מפזרות את הבושם שלהן, מחכות שמישהו יתפוס את הפיתיון.

אנחנו בני אדם בסופו של דבר, ורובנו הגדול הלא בתול חי ונושם סקס, זה אחד הצרכים הכי בסיסים שלנו, אנחנו נסע בין ערים, נתחמק משוטרים, נשים כפפות ומסכות, כשנגיע לדירה נשטוף ידיים ונקפוץ למיטה. מה יותר חזק, הרצון לחיות או הרצון לגעת?

כסף, בריאות ואהבה, אתם חייבים את שלושתם, לא סתם כל פעם אני נוגע באחד אחר. הכסף ייתן לכם ביטחון, הבריאות תיתן לכם אנרגיה. אבל אהבה, הנגיעה הרכה, החיבוק, הביחד, השייכות, זה אולי מקור העוצמה הגדול ביותר שקיים לנו, זה היופי והטרגדיה הגדולה ביותר שלנו כיום. אנשים איבדו את הפרנסה שלהם, הבריאות מתדרדרת, אבל זה שלקחו לנו אחד את השני, שם יש כבר כמיהה יותר עמוקה. אני רואה את זה בסטורי, הרצון למגע, הרצון לחיבוק, קצת יותר חשוף, קצת יותר מיני.

אנשים כל הזמן שואלים אותי על הספרים שלי, ואני תמיד אומר להם על סקס. והם ישר בשוק או צוחקים, ואז הם קוראים והם אומרים שאני צודק אבל כל כך יותר. וזה היופי בחינוך, המעטפת צריכה להיות רדודה. כסף, סקס, הצלחה, תוצאות. אתה מוכר זהב, אתה מוכר משהו נוצץ, כי אנשים לא קונים ערכים. אבל הם ישארו בשביל העומק, הם ישארו אם תתן עוד, אם תצליח לגרום להם לבכות, לאן הם ילכו? אז אני כותב על סקס, כי זה מה שאני רואה מול העיניים, אבל תנסו להתבונן יותר עמוק, יש שם יותר, החברה שלנו מתפוררת, וזה מתחיל בנו, באנשים הפשוטים, בדירה השכורה, שהולכים לישון לבד, ולא יודעים מה יהיה בעתיד. תקשיבו לי טוב, מי שקרא עד לפה, אתם לא לבד, יש לכם אותי, ואני בונה לכם בית עכשיו.

רוצים לקבל שיעור מיוחד "8 חוקי הברזל למסחר" מדרור דוד? מלאו עכשיו את הפרטים ותקבלו אותו ישירות למייל.

שם מלא
כתובת אימייל
טלפון

יצירת קשר

  • דברו איתנו
    055-270-4357‬‏
  • בקרו אותנו
    אבן יהודה
  • שלחו לנו מייל
    office@vagroup.co.il

מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם האפשרי

כל הזכויות שמורות  VA Group© – תקנון האתר // בניית אתרים Vivir Studio

דילוג לתוכן