בלוג יומי – 27.06.20

למה משבר הקורונה זהו הזמן הטוב ביותר לפתוח עסק?

בני אדם הם לוזרים, חס וחלילה לא אתם שקוראים את הבלוג שלי, אבל רוב בני האדם בעולם לא מסוגלים להתמודד עם שינויים גדולים. לכן לפני חודש כשהתחלתי בכל סרטוני ההפחדות שלי, בערך אלפיים איש הורידו לי עוקב, אלפיים איש שאמרו ליקום: “זה חרטטן וסתם מנסה להפחיד אנשים.”

בחג הזה חווינו את הסגר הצבאי שדיברתי עליו לפני חודש, ראיתי את זה מגיע, האמת שזה גם לא היה קשה מידי לנחש שהוא יבוא, פשוט הסתכלתי על הנתונים וראיתי מה קרה בסין. אבל רוב האנשים העדיפו להישאר בהכחשה מאשר להסתכל על המציאות, לצועק עלי שאני סתם מפחיד אנשים כדי לעשות כסף, נוכל ורמאי, ולא יודע איזה עוד שמות.

בני אדם הם לוזרים, הם לא מסוגלים להתמודד עם שינויים, אפילו לא הכי קטנים, לא מסוגלים להתמודד עם אנשים שמשתנים, עם רעיונות חדשים ועבורי כיזם זאת ברכה. כי כשהכל עובד חלק, קשה מאוד להסביר לאנשים למה המוצר שלי יותר טוב משל אנשים אחרים, קשה מאוד להעביר את המסר הזה. אבל היום, שרוב האנרגיה של בעלי עסקים ירודה מאוד, הרבה יותר קל לי להתבלט, כי אני צומח, וכשאתה היחיד שגדל זה מאוד בולט.

עכשיו זה הזמן המושלם עבורכם לצאת לאור, לפתוח את העסק הזה שתמיד רציתם, רק שימו לב שהוא יהיה שונה ממה שחשבתם, כי העולם השתנה, אבל רוב בעלי העסקים עדין לא הבינו את זה, הם עדין בהכחשה, מי שיזוז מהר, יגדל.

ועכשיו ההזדמנות, אני בימים אלו מאגד 4 חברות בע”מ, תחת חברת אב, שותפות חינוכית, אקדמיית חזון בע”מ. אם יש לכם עסק, או יכולת חזקה, או רצון לתרום, ללמוד ולהתפתח, תשארו קרובים, אני עף לפסגה וכל מי שיהיה קרוב אליי אני לוקח איתי למעלה. יש למה לחכות, אני מביא

 איתי תקווה לכל מי שמוכן לפתוח את העיניים.

רוצים לקבל שיעור מיוחד "8 חוקי הברזל למסחר" מדרור דוד? מלאו עכשיו את הפרטים ותקבלו אותו ישירות למייל.

שם מלא
כתובת אימייל
טלפון

יצירת קשר

  • דברו איתנו
    055-270-4357‬‏
  • בקרו אותנו
    אבן יהודה
  • שלחו לנו מייל
    office@vagroup.co.il

מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם האפשרי

כל הזכויות שמורות  VA Group© – תקנון האתר // בניית אתרים Vivir Studio

דילוג לתוכן