בלוג יומי – 10.07.20

בגן רבקה הייתי ילד קטן ושיחררתי משימות לאנשים. אני יכול לעצום את העיניים הירוקות שלי ולדמיין את הילד הקטן הזה, עם השיער החום ותספורת הפטרייה, הילד הכי קטן בגן עם הכי הרבה כריזמה.

החיים התגלגלו קדימה והפכתי להיות ליצן, מנסה להצחיק ולתפוס תשומת לב כדי להתמודד עם הדחייה החברתית שחוויתי מכל כיוון. הדיסונס הזה שחוויתי בתקופת ההתבגרות שלי, מהילד בגן שמנהל את העולם לילד בבית הספר שכל הזמן צוחקים עליו, גידל אותי להיות הגבר שאני היום.

בדרך כלל אנשים מאוד פיקודיים יש להם עור עבה, כזה שקשה מאוד לחדור אותו, ואם תוסיפו עליו, את הליצן האגרסיבי שרק רוצה שיראו את הדמות, בסוף יוצא בן אדם מאוד חזק אבל גם מאוד חלש. בן אדם שאי אפשר לשבור אבל גם אי אפשר להיכנס אליו. חומה כפולה מהעולם, הוא אף פעם לא יתמסר עד הסוף, איך הוא יכול?

אני חושב שהילד הקטן הזה שנמצא שם רק רוצה שיאהבו אותו, הליצן מבחוץ רוצה תשומת לב, המפקד מבפנים רוצה הערצה, אבל בפנים בפנים, הוא מחפש אהבה. “האם להיות מודע זה מספיק?” אני שואל את עצמי.

מה שווה המודעות אם אין לי את הכלים להכיל אותה, אם אין בי את האומץ להתמסר ללא נודע, לאנשים אחרים, לחוסר שליטה.
השתחררות מהעבר, כניעה לשלווה, יצירה של העתיד. אלו הם המושגים שאני חי היום, האוצר מילים שלי, כשאני מתאמן וכשאני מאמן, מחפש ליצור מחדש. לפרק ולבנות. בגלל זה לדעתי מאוד חשוב באומץ, להתמודד עם מה שהיה, להבין ולנתח, כי אז אתה מודע ואז אפשר ליצור.

תתמודדו עם הכאב, תחפשו את הלמה, לאחר מכן, דברים יתחילו להסתדר. אני באמת מאמין, זה הכל עניין של מודעות. והנה אני מחייך, בקושי נושם, בפרו על איזה הר. קרוע בין המנהיג לליצן.

רוצים לקבל שיעור מיוחד "8 חוקי הברזל למסחר" מדרור דוד? מלאו עכשיו את הפרטים ותקבלו אותו ישירות למייל.

שם מלא
כתובת אימייל
טלפון

יצירת קשר

  • דברו איתנו
    055-270-4357‬‏
  • בקרו אותנו
    אבן יהודה
  • שלחו לנו מייל
    office@vagroup.co.il

מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם האפשרי

כל הזכויות שמורות  VA Group© – תקנון האתר // בניית אתרים Vivir Studio

דילוג לתוכן