בלוג יומי – 08.07.20

החוזים העתדיים נפתחו אתמול בירידות, אחרי ירידות נוספות ביום שישי. כתבות ושמועות על השוק הכי לא יציב שהיה אי פעם בהיסטוריה של וולסטרייט. האם כל העולם השתגע?

לא היה פה וירוס נוראי שאיים להרוס את המרקם של האנושות? לא היו עצמאים שבחרו להתאבד כי לא הצליחו להכיל את הלחץ? אחרי ההתרסקות הנוראה ביותר מאז 1917 היה את החודש עם העליות הגדולות ביותר מאז 1987. האם זה הכל הזיה?

אני בן אדם סופר ריאלי, תמיד אהבתי מספרים, הם מרגיעים הם קרים, אם הנתונים אי אפשר להתווכח. בגלל זה ישר מהתואר הלכתי להיות מדען נתונים, להסתכל על המידע שצף בעולם ובעזרת מודלים סטטיסטים לחזות מה הולך לקרות. ותשמעו לי, אין לי מושג, רק נראה לי שזה לא הולך למקום טוב.

סטיות התקן הלא נורמליות בשווקים שלא נראו במאה שנה האחרונות, התזוזה מסגר מלא לטיילת תל אביב שמפוצצת אנשים, שום דבר לא יציב, הפאניקה שולטת. הדבר היחיד שאפשר לחזות לדעתי, שסטיות התקן ימשיכו לזוז בפראות. כלומר אנחנו בחודשים הקרובים צפויים לראות ימים מאוד יפים וימים מאוד רעים, כמו רכבת הרים, יש בזה משהו סימבולי.

דור הטינדר והרטלין, חייב להרגיש באגרסיביות, הכל מהיר, האפליקציות והנתונים, יום אחד אתם בשמיים יום אחרי אתם בקרקע. אם במשך שנים בנינו קולקטיבית את ההרגשה הזאת, לא גם הגיוני שהעולם יתחיל להתנהל ככה?

המחשבה הזאת מפחידה אותי, אבל הנתונים ברורים לי מול העיניים, העולם הולך למקום מאוד לא יציב, אז כשמגיע סופה רצינית יש שני דרכים להתמודד. הוא להיות סירה מאוד קלה, ולתת לגלים להזיז ממקום למקום, או להוריד משקולות ולהיות חזק במקום. אני בוחר בדרך השניה. כמה שיותר נכסים, כמה שיותר קהל, כמה שיותר שיתופי פעולה. אין לי מושג מה הולך לקרות, אבל אני רואה שמשהו רע מגיע, אז אני מכין את עצמי. מה אתם הולכים לעשות השבוע כדי להכין את עצמכם?

רוצים לקבל שיעור מיוחד "8 חוקי הברזל למסחר" מדרור דוד? מלאו עכשיו את הפרטים ותקבלו אותו ישירות למייל.

שם מלא
כתובת אימייל
טלפון

יצירת קשר

  • דברו איתנו
    055-270-4357‬‏
  • בקרו אותנו
    אבן יהודה
  • שלחו לנו מייל
    office@vagroup.co.il

מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם האפשרי

כל הזכויות שמורות  VA Group© – תקנון האתר // בניית אתרים Vivir Studio

דילוג לתוכן