בלוג יומי – 06.07.20

התפיסה העסקית שלי משתנה מיום ליום, זה מתחיל לטפטף לי שהמון מהאמונות המגבילות שלי למה שנכון או לא נכון, היו אמונות של בן אדם שלא יודע לעשות כסף. כמו שאני כותב שוב ושוב שאין שום ערך לעוקבים ולבבות באינסטגרם, ככה באמת שאין שום ערך בלהיות סבבה עם כולם. לפעמים בעסקים צריך לבעוט חזק בכל מקום שאתה מרגיש בו לא בנוח. אתם יודעים למה?

כי אתם שקופים, כולנו שקופים, והמקומות בו אנחנו הכי חלשים, זה המקומות שצורחים החוצה ללקוחות, למתחרים ולעובדים. אם לא ניכנס בעוצמה בחולשות שלנו, התקווה שאולי לא ישימו לב, היא טעות מארץ הטעויות. אנשים ינצלו את החולשות שלכם, כי עסקים זה מילה אחרת לתחרות, כל אחד רוצה להצליח יותר. ומי שרוצה שכולם יצליחו, בסוף יגלה שהוא אחרון בתור לאוכל. אז מה אנחנו יכולים לעשות?

קודם כל להיות מודעים לסיטואציה, בחוץ יש כרישים, כולם רוצים לאכול, כולם רוצים לגדול. השלב השני זה להתפתח, להתעמק מול המראה ומול הידע הזה, להבין במה אנחנו חלשים ולהרים את המודעות, דבר השלישי והכי חזק זה הפעולה. אולי ראיתם אותי בחודש האחרון, מדי פעם מוציא איזה סטורי חצוף במיוחד לעולם, זה כבר היה השלב השלישי בתהליך שאני עובר. בלי הפעולה זה לא שווה כלום. דומה לשוק ההון, שלהשקיע את הכסף זה רק השלב האחרון בתהליך הלמידה, אבל עד שלא תעשו את זה לא תרוויחו או תפסידו כלום, עד השלב הזה זה הכל בראש שלכם.

לרבים מכם יש עסק, שמגלגל כמה אלפי שקלים, ואתם מתים להגיע לשש ספרות בחודש ואין לכם מושג איך, זה נראה רחוק ולא ברור. זה בגלל שאתם פשוט לא מודעים באמת לשוק, לא מודעים לכמות הכרישים שמתחרים בכם, שעושים הכל כדי שתתרסקו, בכוונה משאירים אתכם קטנים ולא מודעים. אבל יש לי חדשות טובות, זה עניין של ידע, חוויתי את זה על בשרי.

מי מכם שיהיה מספיק אמיץ להסתכל למראה עמוק, להכיל את כל החרא, לדחוף קדימה, שם הוא ימצא את כל מה שהוא חיפש. אתם יודעים למה אתם בעולם ההתפתחות האישית/מנטורים כבר מעל לשנה ולא עושים כסף?

כי אתם כל כך לא מודעים! אתם אפילו לא מודעים שאתם לא מודעים, אתם עשיתם קורסים וסדנאות, השקעתם עשרות אלפי שקלים, אבל חוסר המודעות שלכם צועק לשמיים. אז הכרישים מחסלים אתכם. לא הגיע הזמן להפסיק עם הילדותיות הזאת, לפתח ביצים או ביציות, להסתכל לאמת בעיניים כמו שהיא, להילחם, לגדול, להתפתח. תאמינו לי אז הקהל יגיע, כי אז אתם תהיו מנהיגים, אז אתם תהיו מעוררי השראה. זה בידיים שלכם!

רוצים לקבל שיעור מיוחד "8 חוקי הברזל למסחר" מדרור דוד? מלאו עכשיו את הפרטים ותקבלו אותו ישירות למייל.

שם מלא
כתובת אימייל
טלפון

יצירת קשר

  • דברו איתנו
    055-270-4357‬‏
  • בקרו אותנו
    אבן יהודה
  • שלחו לנו מייל
    office@vagroup.co.il

מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם האפשרי

כל הזכויות שמורות  VA Group© – תקנון האתר // בניית אתרים Vivir Studio

דילוג לתוכן