בלוג יומי – 05.07.20

אני גדלתי על גיבורים מהאגדות, על סרטים מצוירים, על מקובלים בכיתה, על מנהיגים. בגלל זה הלכתי להיות לוחם, בגלל זה תמיד ניסיתי להוביל. אבל מול המראה אף פעם לא ראיתי את עצמי כאחד כזה. אני זוכר בבית הספר היסודי, איך היו שולחים את הטובים ביותר לתחרויות ספורט, ואני תמיד הגעתי בין האחרונים, אני זוכר איך היו בוחרים אחרים לכיתת מחוננים ואותי אף פעם לא. אתם מכירים את זה שאתם מרגישים בלב שאתם יותר, אבל אף פעם החוצה לא הראו לכם את זה?

אומרים בעולם ההתפתחות האישי, שאנחנו תמיד במלחמה מתמדת מהתדמית שיש לנו על עצמנו מאז שהיינו קטנים, למי שאנחנו רוצים להיות, וככל שאתה יותר בשלווה עם המציאות עכשיו יותר קל לשחרר את השלשלאות האלה שיש עלינו מאז שהיינו קטנים. ואני, עם כל מה שעשיתי, עדין מרגיש ככה, שאין בי שום דבר מיוחד, לא כמו כל גיבורי העל האלה שהייתי רואה בסרטים המצויירים.

כשהייתי בצבא, ניסיתי בכל הכוח להיות הגיבור הזה למרות שבלב ידעתי שאני לא, וכשהייתי חוזר לחברה שלי אז, עייף וגמור, לא נתתי לנפש שלי להתפרק עליה רק לגוף, ניסיתי בכל הכוח שתראה אותי כלוחם בסיירת, המדריך המושלם, הארץ ישראלי היפה שמטייל בשביל ישראל. כמה אפשר להחזיק את הפוזה הזאת?

התסכול שהתמלא בתוכי, כמו שכתבתי ב”בעיניים ירוקות”, במיטה רק שנינו, רציתי שתראה אותי, סוטה ומוזר, קטן ופחדן, חשוף.

רוצים לקבל שיעור מיוחד "8 חוקי הברזל למסחר" מדרור דוד? מלאו עכשיו את הפרטים ותקבלו אותו ישירות למייל.

שם מלא
כתובת אימייל
טלפון

יצירת קשר

  • דברו איתנו
    055-270-4357‬‏
  • בקרו אותנו
    אבן יהודה
  • שלחו לנו מייל
    office@vagroup.co.il

מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם האפשרי

כל הזכויות שמורות  VA Group© – תקנון האתר // בניית אתרים Vivir Studio

דילוג לתוכן