בלוג יומי – 04.07.20

ניצוצות של אהבה באוויר, אתמול הסתכלתי במראה, במעלית בדרך לבית שלא הייתי בו. בזכות הרבה מאוד אימונים שעשיתי בהתפתחות האישית שלי, אני כבר מסתכל על המראה אחרת לגמרי. לא חיפשתי איך השיער שלי מבולגן, או אם יש לי כתם על החולצה, הסתכלתי עמוק לתוכי, ניסיתי להיות הכי כנה בעולם וראיתי בחור לא כל כך יפה.

ראיתי קמטים, ראיתי עייפות, ראיתי עין אחת יותר עצלה מהשניה, ראיתי בן אדם מותש מבדידות, ראיתי בן אדם שנמאס לו לחיות עם חומות מסביבו. המעלית עצרה והתהלכתי לתוך הדירה שלה. באתי קטן, באתי להקשיב, באתי להיפתח, רציתי לתת לה קצת שברים בחומה שיהיה לה יותר קל לשבור, אם היא תרצה.

ניחוחות של אהבה, שאני מבין שזה רק שלי, כמה אני יכול להכיל ולראות. רוב רוב רוב הזוגות שאני מכיר והזוגיות שלי יצא לחוות בעבר, אנשים לא רואים את הצד השני, זה לא מעניין אותם, מרגישים אולי 2 אחוז מהבן אדם באמת. למה שלא תרצו לצלול עמוק עמוק לתוך המחשבות והפחדים של בן או בת הזוג שלכם? לראות אותו כמו שהוא, ערום, פגום, עייף.

חבר טוב שלי התארס אתמול, שמעתי על עוד זוג שהתארס, חבר של חברה, ניחוחות הקורונה והבדידות נתנו סטירה חזקה לדור הטינדר והרטלין, כל רגע הכל יכול להיגמר, אז לפחות לא לבד. יש אינסוף הצע ברחבי הרשת, מהפייסבוק האינסטגרם הטיקטוק והטינדר. ומתחיל ליפול לנו האסימון, שזה הכל שטויות, אם בסוף יש הסגר ואתם לבד.

הקורונה הזאת מביאה איתה צונאמי כלכלי שכמוהו לא נראה בעולם, אבל אולי לפחות הוא פתר את אחת הבעיות הגדולות בעולם, הבדידות. אולי זאת הכאפה שאנשים היו צריכים לקבל. זמן לאהבה, זמן לפשרה, זמן להסתכלות עמוקה.

קחו אוויר, ניצוצות של אהבה באוויר, ערב יום הזיכרון בהסגר, דם של חברים שנשפך על האדמה שלנו, עסקים שגדלים, מרגיש שהכל קשור בחוט אחד דק שמקשר בין הדברים. הגיע הזמן לגדול, הגיע הזמן להתבגר, להסתכל במראה, עמוק, לראות את העייפות, להוריד מגננות, ופשוט להיות.

רוצים לקבל שיעור מיוחד "8 חוקי הברזל למסחר" מדרור דוד? מלאו עכשיו את הפרטים ותקבלו אותו ישירות למייל.

שם מלא
כתובת אימייל
טלפון

יצירת קשר

  • דברו איתנו
    055-270-4357‬‏
  • בקרו אותנו
    אבן יהודה
  • שלחו לנו מייל
    office@vagroup.co.il

מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם האפשרי

כל הזכויות שמורות  VA Group© – תקנון האתר // בניית אתרים Vivir Studio

דילוג לתוכן