בלוג יומי – 04.06.20

שיווק דיגטלי, ערכים, חברות וקהילה.
השעה שש וחצי בבוקר ואני ער כבר שעה, את הבוקר התחלתי בקדימה עם דרור ששם לי את השיר של פינוקיו בפול ווליום. אני פותח את העיניים על הספה שלו בסלון ורואה אותו רוקד כמו איזה ילד מגדול.
“בוקר טוב עולם, מה שלום כולם, ילד שאוהב את העולם, והעולם אותו אוהב, מכל הלב.”

כשפגשתי את דרור לראשונה לפני שלושה חודשים ראיתי בן אדם גמור, כמה ימים לפני הוא סיים קשר ארוך עם מישהי שלא הכרתי אבל הם היו אמורים להתחתן, אני כמובן לא ידעתי על כך בזמנו. ראיתי בית עצום ושומם, בן אדם שחי ביום שבת לבדו, והאמת בלב, קצת ריחמתי עליו. ישבנו כמה שעות ודיברנו, הוא סיפר לי מי הוא ומה הוא עשה בחיים, קצת נשמע תלוש מהמציאות, והוא אמר לי שכל המנטורים במדינה חרטטנים, אבל הוא הדבר האמיתי, הוא קם כל יום בחמש בבוקר, מתאמן ועושה מדיטציה.

לחיים שלו נכנסתי כמו סופה, כמו שאני עושה בדרך כלל לאנשים שאני נכנס לחייהם, וגיליתי בן אדם מלא חיים עם המון חברים ושלושה ילדים הפוך לגמרי ממה שחשבתי. בגלל שלי יש טראומות חזקות מהצבא אני לא אוהב לקום בחמש בבוקר, ולא נתתי לו שליטה על זה. בחודש הראשון שלנו ביחד היינו עובדים כל יום עד ארבע בבוקר ובסוף בתשע היינו על הרגליים, אבל חמש בבוקר לא היה פה.

לפני שבוע קמתי מהשבעה של אבא שלי וגיליתי שהם עשו לי תכסיס, איזה אתגר מטופש על לקום בבוקר, עכשיו זה העוקבים שלי, זה הארגון שלי, זה האנשים שלי, הסטודנטים שלי, מה אני לא אקום? וככה, דרור חזר לקום ולהתאמן בחמש בבוקר כמו שהוא אוהב, והוא הצליח לנצח את הרצון שלי לקום מאוחר שהשפיע לא רק עליו אלא על כל ויז’ין.

כשאתה חי בקהילה דוחפת מפוצצת במנהיגים, כל אחד מושך לכיוון שלו אבל תמיד למעלה, תמיד עוד משהו. ובניגוד לכל מיני מנטורים שצועקים עליכם לקום בחמש, אבל רק עושים בכאילו ולא יודעים לתת לכם את הבמה, אנחנו הפוך. הבמה היא שלכם, אנחנו לא רוצים אותה, וככה דרכם אנחנו מצליחים להפיץ את המסר יותר חזק. כבר זה לא משנה כמה עוקבים יש לי, זה חסר משמעות לחלוטין. יכול להיות לי גם אלף עוקבים. אם 200 איש קמים איתי בבוקר ומתייגים את ויז’ין, אז ניצחנו.

והכל קשור אחד לשני, אתם רוצים להיות חזקים בדיגיטל? קודם תעבדו על השורשים שלכם, על החברויות שלכם, על הערכים שלכם, על הקהילה, ואז הדיגיטל פשוט יתפוצץ לשמיים אני מבטיח לכם. אז מי בא לקום איתנו מחר בחמש בבוקר? תאמינו לי זה כיף להיות חלק.

רוצים לקבל שיעור מיוחד "8 חוקי הברזל למסחר" מדרור דוד? מלאו עכשיו את הפרטים ותקבלו אותו ישירות למייל.

שם מלא
כתובת אימייל
טלפון

יצירת קשר

  • דברו איתנו
    055-270-4357‬‏
  • בקרו אותנו
    אבן יהודה
  • שלחו לנו מייל
    office@vagroup.co.il

מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם האפשרי

כל הזכויות שמורות  VA Group© – תקנון האתר // בניית אתרים Vivir Studio

דילוג לתוכן