בלוג יומי – 03.07.20

ריח של גשם פה על שדות התותים בקדימה, מימי השרב הקשים של שבוע שעבר האוויר קריר וריח של התחלות חדשות עולה באוויר. הכל משתנה פתאום אני שם לב, לא רק העולם ותודעת האנשים, גם הסביבה האישית שלי והאנשים המקיפים אותי. תמיד הייתי בחור חזק, תמיד אהבתי קושי ותמיד עקפתי את עצמי בלוחמים, וככה עם השנים לאט לאט התחלתי להיכנס לעולם הדיגיטל וגיליתי יותר ויותר נמושות.

כשהייתי בן 20 כל הסביבה שלי היו לוחמים ולוחמות, רובם ככולם לא יזמים, כל אחד בחר לו מקצוע והחליט להיות הכי טוב שהוא יכול בו. בעולם הדיגיטל בשנים האחרונות פגשתי משהו אחר לחלוטין, יצירתיות הרבה יותר גדולה, רצון עז להצליח ולהיות מפורסם, יזמות ועשיית כסף, אבל לרוב לא ראיתי לוחמנות, ראיתי אנשים שמחפשים קיצורי דרך.

וכעת, תקופת הקורונה, הלוחמנות ניצחה יותר מכל דבר אחר, וזה הדבר שבלט יותר מכל. מהמקום הזה כל הסביבה שלי לאט לאט משתנה לי מול העיניים, זה כמו מבחן שזרקתי לעולם, לסביבה הכי קרובה שלי לראות מי הכי חזק, מי רוצה להתקבל לסיירת שאני בונה?

בספר שופטים, גדעון בנה צבא, אבל הצבא שלו היה גדול מידי אלוהים אמר לו, תשחרר את כל מי שמפחד. גדעון עמד מול צבאו ואמר שמי שמפחד יכול ללכת הבייתה, חצי עזבו ישר, 20 אלף איש. אבל אלוהים עדין חשב שהצבא גדול מידי. גדעון לקח את צבאו למסע רציני על הגלבוע, שלושה ימים הוא קרע להם את הצורה, ובסוף סיימו בנחל הקיבוצים בעמק בית שאן, הוא שיחרר אותם לשתות קצת מים. הצבא שלו רץ כמו חיות וליקק את הנחל והכניס את כל ראשו. 300 איש עשו אחרת, 300 איש קרעו ברך לקחו את ידיים ושתו מהן. ורק אותם גדעון השאיר לצידו.

סיירת של 300 איש, החזקים ביותר, בעלי המשמעת העצמית הגבוהה ביותר, לוחמים. ככה אני מרגיש שהחודש האחרון עשה לכל הסובבים אותי, הם כמובן לא ידעו את זה, אבל אני בחנתי אותם בלי סוף, חיפשתי את הסיירת שלי לרוץ איתה קדימה לעשור הקרוב. עשור של מלחמה ושפע מגיע, של הזדמנות וקושי רב, מי יהיה מספיק חזק לצעוד איתי?

אנשים התבלבלו לגמרי מכל הרשתות החברתיות, העוקבים והצפיות, להיות ויראלי זה משמעותית יותר קל ממה שאתם חושבים, זה סתם תוכנה שמישהו תכנת שאפשר לעשות עליה מניפולציות. אבל אופי חזק, להיות ווינר, בן אדם שמנצח לא משנה מה קורה, זה כבר עניין אחר לגמרי.

רוצים לקבל שיעור מיוחד "8 חוקי הברזל למסחר" מדרור דוד? מלאו עכשיו את הפרטים ותקבלו אותו ישירות למייל.

שם מלא
כתובת אימייל
טלפון

יצירת קשר

  • דברו איתנו
    055-270-4357‬‏
  • בקרו אותנו
    אבן יהודה
  • שלחו לנו מייל
    office@vagroup.co.il

מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם האפשרי

כל הזכויות שמורות  VA Group© – תקנון האתר // בניית אתרים Vivir Studio

דילוג לתוכן