בלוג יומי – 02.07.20

לפני כמה חודשים פגשתי את אודטה, זה היה כמה שבועות אחרי האירוע שלי של ה-400 איש. היא הסתכלה עלי ואמרה לי שאני כל כך לא אותנטי, רציתי לבכות.

את אודטה הכרתי באמת במקרה, ראיתי בן אדם אינטלגנטי וחד, באתי אליה ואמרתי לה שאני רוצה שהיא תאמן אותי, שילמתי לה וישבנו כמה שעות. חודש אחר כך נפשגנו שוב והיא נתנה לי את הפטיש בראש. “אני לא אותנטי, אני שיא האותנטי.” האגו שלי דיבר לעצמי, לא יכולתי לשאת את המחשבה, היא הייתה בלתי נסבלת עבורי. לקח כמה ימים ונפל לי האסימון, היא נתנה לי משל מאוד מאוד יפה.

תזייף את זה עד שאתה מצליח (fake it until you make it) לא עובד. אתה לא יכול להתפתח אם אתה לא נמצא באזור הנוח שלך, מוקף באנשים שאתה אוהב, שאתה מרגיש שיש לך גב, נפשי, כלכלי, מנטלי, חברי. והייתי בן אדם מוצלח, עם קהילה חזקה, עבודה טובה, חברים שאוהבים. זרקתי הכל הצד בשביל לרדוף אחרי איזה חלום להיות מנטור, אולי אחת ההחלטות העסקיות הכי פחות נכונות שעשיתי בחיים שלי. הבאתי את עצמי ממקום נוח למקום מאוד לא יציב בגלל כמה הצעות גרועות מאוד שקיבלתי.

עכשיו, אחרי שעברתי אימונים עם דרור אני מבין, אי אפשר להצליח אם לא נוח לך, מי שמנסה להוציא אתכם מהאזור הזה, רק רוצה שתהיו לא יציבים כדי שהוא יוכל לשלוט בכם. אתם רוצים להיות איפה שנוח, איפה שכיף, בלי לחצים, בלי סטרסים, כי רק שם אתם תצליחו לגדול באמת.

תקשיבו לי, אל תעזבו את החברים שלכם, את המשפחה שלכם, אל תיקחו הלוואות מהבנקים, אני עשיתי את כל זה וזה היה טעות. זה הביא אותי למקום מאוד רע, אז מה עם גדלתי בעוד כמה עוקבים. עכשיו כיף לי, אני יציב, העסק מרוויח מהיום הראשון, הכל עובד כמו שעון פשוט מדהים.

בואו תלמדו איך עשינו את זה, בשבילכם עשינו את הקורס הדיגטלי הזה, כדי שתלמדו באמת איך אפשר לעשות כסף מהדיגטל.

רוצים לקבל שיעור מיוחד "8 חוקי הברזל למסחר" מדרור דוד? מלאו עכשיו את הפרטים ותקבלו אותו ישירות למייל.

שם מלא
כתובת אימייל
טלפון

יצירת קשר

  • דברו איתנו
    055-270-4357‬‏
  • בקרו אותנו
    אבן יהודה
  • שלחו לנו מייל
    office@vagroup.co.il

מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם האפשרי

כל הזכויות שמורות  VA Group© – תקנון האתר // בניית אתרים Vivir Studio

דילוג לתוכן