בלוג יומי – 02.06.20

ימים של אי וודאות גדולה שמוחבאות בתוך שקר של חזרה לשגרה. הקניונים מפוצצים, המסעדות מלאות, האנשים יושבים והמלצרים עם מסכה על הפנים. בכל מקום שומר שבודק לך חום ושוטרים הולכים ומחפשים לתת דוחות. השקר הזה של חזרה לשגרה הוא לא רק בישראל אלא בכל העולם.

יש הרבה דרכים למות, ואני לא יודע אם קורונה היא באמת הדרך המסוכנת ביותר, אבל, היא הצליחה לשנות סדרי עולם ולשים את האנושות במבחן. כמות הנדבקים המפחידה בברזיל שמתחילה להתפשט על כל דרום אמריקה, הפראות בארצות הברית, רוסיה שתלויה מחודש לחודש על מחירי הנפט שעולים ויורדים. העולם במבחן והעובדה הזאת מחלחלת לכל אחד ואחת מאיתנו.
גם אתם במבחן.

לאחרונה אני מקבל הרבה מאוד הודעות מסטודנטים שמרגישים שהם בתקופה לא טובה, שהם לא יציבים, שהם לא מבינים מה קורה עם החיים שלהם. זאת תופעת לוואי ממה שקורה בעולם, תזוזות השווקים, מחירי הנדלן שמשתנים, כמות המובטלים והעסקים שקורסים, כל אלו מתגלגלים על מצב הרוח של האנשים ומשפיעים על הדינמיקות שלנו אחד עם השני.

אז קודם כל קחו אוויר, יש סופה שמגיעה והיא לא הולכת להיגמר בקרוב. ה”יציבות שקר” שאולי מישהו ניסה למכור לכם היא לא אמתית, אין יציבות אין שליטה, והשנים הקרובות לא יהיו קלות. אבל שוב אני כותב קחו אוויר, השלב הראשון היא המודעות, להבין שהסופה מתקרבת, כי אז אפשר לתכנן, לקחת בגדים ארוכים, לחפש מחסה.

אני מנצח ולא מעניין אותי כלום, סופה לא סופה. לא כולם הולכים להפסיד, יש כאלה שהולכים לצאת מנצחים גדולים מהתקופה הזאת, יש כאלה שיקימו משפחה, קהילות, עסקים, יחזקו את הגוף והנפש, ויש כאלה שידרדרו למקום מאוד אפל. האמת שזה הכל עניין של מודעות, לאן אתם הולכים?

אחד הדברים שדרור לימד אותי זה לפזר את הסיכון ולהקטין את החשיפה, כלומר אני מבין שסופה מגיעה, אז מה אני יכול לעשות כדי להפסיד כמה שפחות ולהרוויח כמה שיותר. אז ברמה העסקית, אני בונה ארגון שמכיל בתוכו הרבה ערוצי הכנסה ובמקביל בונה את החברה האישית שלי, בנוסף אני לוקח כסף ומשקיע אותו בשוק ההון לפי ההבנה שלי של השוק, אני גם נכנס לתחום הנדל”ן ומחפש שם הזדמנויות שיגיעו בחצי שנה הקרובה, אני כל הזמן מפעיל את הראש וחושב איך לחזק את הקשרים שלי.

תקטינו את הסיכון, אם יש לכם רק מקור הכנסה אחד, תתחילו להגדיל עוד מקורות הכנסה, הם לא חייבים להיות סופר מכניסים, העיקר תשתלו זרעים ותתחילו להשקות. והאמת שזה אותו דבר גם על מי שהכי קרוב אליכם.

רוצים לקבל שיעור מיוחד "8 חוקי הברזל למסחר" מדרור דוד? מלאו עכשיו את הפרטים ותקבלו אותו ישירות למייל.

שם מלא
כתובת אימייל
טלפון

יצירת קשר

  • דברו איתנו
    055-270-4357‬‏
  • בקרו אותנו
    אבן יהודה
  • שלחו לנו מייל
    office@vagroup.co.il

מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם האפשרי

כל הזכויות שמורות  VA Group© – תקנון האתר // בניית אתרים Vivir Studio

דילוג לתוכן