בלוג יומי – 01.07.20

לפני שנתיים הייתי הדמות כי חזקה בפייסבוק בישראל, הייתי מעלה 2 סרטונים בשבוע ומוכר ספרים כמו משוגע. חזרתי יום אחד מהעבודה שלי, הייתי באותה תקופה סמנכ”ל טכנולוגיות, ופתאום איזה מלצרית חמודה על דיזנגוף אמרה לי שהיא אוהבת את הסרטונים שלי. איזה שוק זה היה.

חצי שנה קדימה אני עומד עם סרטונים של מיליון צפיות, הרגשתי בלתי מנוצח, בכל מקום עושים איתי סלפי, כוח לא סביר, הרגשתי שאני מסוגל לעזוב את העבודה ולעשות כסף רק מהספרים, אז עוד לא הבנתי כלום על עסקים. הנפילה הייתה כואבת, פייסבוק הורידו את החשיפה, וכל סרטון שלי הגיע רק לכמה עשרות אלפי צפיות, הרגשתי מרומה, הרגשתי שמישהו גנב לי את הנכס, ומשם זה כבר התדרדר למטה, מהר.

תסתכלו עכשיו, אני עושה הכי הרבה כסף שעשיתי בחיים שלי, עם סרטונים של אלפיים צפיות, זה לא משנה כמה חשיפה יש לך, זה משנה כמה חזק בנית את החברה שלך. אבל בסיבוב הזה אני מגיע יותר חזק, ויש מסביבי אנשים שחוו את הנפילה של החיים שלהם.

למשל מייקל לואיס, שותף שלי, אחרי שהוא היה בפסגת העולם שכל המדינה מאוהבת בו בטירוף. טס לחו”ל לפני עשר שנים לאיזה עבודה כמו כל העבודות, חזר, ופתאום אכל את השמייניג של החיים שלו, ביום אחד הפך להיות הבן אדם השנוא ביותר במדינה, אכזרי ברמות. זה היה לפני 10 שנים בערך, הרבה עבר עליו מאז וכיום הוא בן אדם שיודע להבין שהכל יכול להיגמר ברגע. בגלל זה הוא חזק ובגלל זה הוא ינצח, תזכרו מה אני כותב פה.

זה לא כמה אתה גדול זה חסר משמעות לחלוטין, זה כמה אתה יודע לספוג מכות ולהמשיך להתרומם, עוד פעם ועוד פעם. כלפי חוץ עברתי כמה וכמה גלגולים ברשתות, מבחור חמוד, לבחור שעושה אורגיות חזרה לבחור של החומוס, ספרים, סטנדאפ, הרצאות מנטורינג, כל זה החוצה, אבל פנימה אני אותו דבר. פנימה, עוד שכתבתי את בעיניים ירוקות ועצים בודדים, הרבה לפני שנהיית מפורסם, רק רציתי לעזור לאנשים להיות קצת פחות בודדים, לתת להם קהילה.

יש אצלי את כל הידע שאתם צריכים, ומה שאין לי, אני אביא את האנשים הכי מעוררי השראה שינגשו לכם את הידע הזה. בלי סודות, הכל מלפנים, ככה אנחנו עשינו את זה. אבל אתם יודעים מה הקטע, רק מי שישב על התחת, יקרא ויקשיב למה שיש לנו להגיד, רק הוא יצליח ללמוד את מה שיש לנו לתת. אם אתם כאלה, תשארו קרובים, זאת הולכת להיות התקופה היפה ביותר בחיים שלכם. באמת כיף.

רוצים לקבל שיעור מיוחד "8 חוקי הברזל למסחר" מדרור דוד? מלאו עכשיו את הפרטים ותקבלו אותו ישירות למייל.

שם מלא
כתובת אימייל
טלפון

יצירת קשר

  • דברו איתנו
    055-270-4357‬‏
  • בקרו אותנו
    אבן יהודה
  • שלחו לנו מייל
    office@vagroup.co.il

מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם האפשרי

כל הזכויות שמורות  VA Group© – תקנון האתר // בניית אתרים Vivir Studio

דילוג לתוכן